AKČNÍ NABÍDKA - ZÁŘÍ 2011 NOVINKA - 30.8.2011  
  Servis
Opravy všech typů autoklimatizací - sleva na práci 10%, posezónní údržba pomocí plnoautomatického stroje a kvalitní chemie. (volejte tel: 603275908 – Ondřej Bek, DiS., vedoucí servisu)
       Koncem srpna jsme do servisu zakoupili novou kompletní technologii a potřebné přípravky  na opravy všech typů klimatizačních jednotek. K tomuto kroku jsme se rozhodli především z toho důvodu, že se začaly množit případy, kdy po údržbě a naplnění začalo postupně nebo náhle unikat chladivo, klimatizace nechladila či měla jinou provozní poruchu. I v této oblasti se potvrdilo, že pravidelná údržba, doplňování chladiva, výměny filtrů, desinfekce mají svůj smysl a dá se předejít vážnějším problémům. Jsme rádi, že na tyto problémy  jsme již připraveni, technologicky vybaveni i odborně zaškoleni. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout našim klientům komplexní služby - údržbu provádíme na plnoautomatickém stroji za velice příznivou cenu, používáme kvalitní chemické přípravky a v případě potřeby autoklimatizaci promptně opravíme.

Obchodní oddělení: DisDat8
8-kanálový osciloskop s integrovanou čtečkou EOBD za akční cenu 27 000,- Kč + DPH (pro bližší informace volejte tel: 777786867 – Petr Kanovský)

         Začátek podzimní motoristické sezóny se blíží a nastává vhodný čas na dobrou investici, například do kvalitního, jednoduchého a cenově dostupného přístroje pro autodiagnostiku. DiSDAT 8 představujeme podrobněji na našich stránkách. Po ročních zkušenostech používání v našem servisu můžeme tento přístroj doporučit do každého servisu nebo školy. S ohledem na výši investice je vhodný a tudíž rychle návratný také pro nespecializované servisy. Výhodou přístroje je jednak cena, jednak jednoduchost obsluhy – pracuje pod Windows, nenáročnost na PC. Zajímavostí je, že v jednom přístroji jsou integrované přístroje dva (osciloskop i čtečka), které lze využít samostatně i souběžně. Pro mnohé uživatele bude určitě přínosem také technická podpora pracovníků MOTOR expertu nebo možnost účasti na vícestupňovém školení, na kterém získají mnoho dalších důležitých poznatků a informací.

Školící středisko:
1-denní odborný kurz autodiagnostiky "Diagnostika závad pomocí  osciloskopu DisDAT8" dne 6.10.2011 od 9:00 hod., rozsah 6 – 8 hodin
Pro uživatele přístroje zdarma, pro ostatní 2 000 Kč + DPH (tel: 603276121 – Jitka Danihelová, vedoucí školícího střediska)

          Konec prázdnin se týká i našeho školícího střediska a tudíž od září začínají fungovat všechny kurzy a školení odborné způsobilosti emisních mechaniků dle základního časového harmonogramu, který naleznete na našich stránkách v sekci „školíme“.  Mimo to budeme připravovat speciály, které můžete tvořit společně s námi. Stačí zaslat Vaši poptávku na určitý typ školení z naší oblasti (kurzy@motorexpert.cz) a my se budeme snažit vyjít vstříc Vašim potřebám. První speciál bude patřit uživatelům přístroje DisDat 8 nebo také zájemcům  o práci s osciloskopem všeobecně. Paralelní diagnostika má nezastupitelné místo při zjišťování závad elektronických systémů řízení motorů moderních automobilů a základní informace z této oblasti přijdou určitě vhod každému, kdo v této oblasti začíná.

AGEUM: nahrávací studio
Vánoční dárek od nahrávacího studia - sleva 10% za projekt pro objednávky v průběhu září (volejte tel: 603276132 – Ondřej Kanovský, vedoucí divize)
        
Do nabídky agentury a jejího nahrávacího studia patří i projekty, v rámci kterých si kapely nebo i jednotlivci můžou pořídit profesionální nahrávku svého hudebního či mluveného vystoupení. Tato nabídka je určena obzvlášť pro menší projekty, které by měly autorům a interpretům sloužit jako originální vánoční dárky k letošním vánocům. Pokud chcete být originální a za jedny peníze mít dárky pro celou rodinu, známé či obchodní partnery, neváhejte. Časová náročnost projektů je hlavním nepřítelem termínů a letošní vánoce tu budou za chvilku J.