AKČNÍ NABÍDKA - ŘÍJEN 2011 NOVINKA - 12.10.2011  
  MOTOR expert s.r.o., divize AUTOSERVIS -  AKCE ŘÍJEN 2011: slevy 10 – 50%

PNEUSERVIS: sleva 10% na nákup zimních pneumatik pro prvních 10 zákazníků
KLIMASERVIS: sleva 20% na údržbu a opravy klimatizací po sezóně pro prvních 20 zákazníků

MOTORSERVIS: sleva 30% na sériovou diagnostiku motoru pro prvních 30 zákazníků
OLEJ:
sleva 40% na výměnu u nás zakoupeného oleje pro prvních 40 zákazníků
EMISNÍ KONTROLY: akce zelený čtvrtek (13., 20. a 27. října 2011) -
sleva 50% na emise vozidel, které mají v TP uvedenou zelenou barvu!!!
(Bližší informace a objednávky na tel: 603 275 908 – Ondřej Bek, DiS., vedoucí servisu)

       Zima se blíží, a tak není dobré čekat, než zasněží a než v každém specializovaném pneuservisu nastanou fronty na přezutí gum, stejně  jako před 30 lety na banány. Náš servis je připraven a nejen pro naše klienty nabízí také služby pneuservisu a nové zimní pneumatiky za mimořádně výhodné ceny. Do konce října navíc se slevou 10 % pro prvních 10 nejrychlejších zákazníků.
       Obzvlášť v zimě, kdy musíte v autě topit, byste neměli dýchat špatný vzduch. Pokud Vás přes léto zlobila klimatizace, podzimní období je nejlepší čas na její údržbu, vyčištění a hlavně čas na odstranění závady. V říjnu navíc se slevou 20% pro prvních 20 zákazníků.
       Rovněž není na škodu věci nechat si před zimou otestovat motor,  minimálně nechat zkontrolovat paměť závad, tzn. „napojit na počítač“. V říjnu Vás čeká tato služba se slevou 30% pro prvních 30 zájemců.
       K zimní údržbě určitě patří i vřelé doporučení na výměnu oleje. Pokud si ho objednáte u nás, na výměnu oleje získáte 40 % slevu. Nabídka platí pro prvních 40 zákazníků.
       No a vzhledem k tomu, že v zimním období snad nejvíce pociťujeme důsledky zplodin výfukových plynů, rozhodli jsme se vyhlásit akci „zelený čtvrtek“ a nabídnout všem zákazníkům, kteří dělají zelené barvě celoroční reklamu svými zelenými auty, slevu 50% na emise. Prakticky to znamená, že dne 13. října, 20. října a 27. října 2011 budou mít všechna zelená auta v naší emisní stanici slevu 50% na zelenou nálepku. Těšíme se na Vás!!!

Obchodní oddělení: Sleva na sériovou diagnostiky BrainBee
Univerzální tester pro komunikaci s řídícími jednotkami osobních a užitkových vozidel evropských a asijských značek se slevou 10%
(pro bližší informace volejte tel: 777786867 – Petr Kanovský)

      
Začátek podzimní motoristické sezóny se blíží a nastává vhodný čas na dobrou investici, například do univerzálního testeru pro komunikaci s řídícími jednotkami osobních a užitkových vozidel evropských a asijských značek, kterou lze bez problémů rozšířit také o nákladní vozidla, přívěsy, návěsy a autobusy. Čtečku Brain Bee prodáváme již několik let    a sami ji prakticky používáme v našem servisu. Má mnoho výhod, které určitě nepostrádá ani naprostá novinka v sortimentu Brain Bee, ergonomické a praktické provedení B-Touch s barevným dotykovým displayem pro osobní vozidla. Je to spíše naopak.
       Bližší informace a ceny naleznete na webových stránkách v sekci prodáváme. Mezi nesporné výhody patří systém pravidelných upgrade softwaru, který není povinný, ale lze ho kdykoliv, podle potřeby zakoupit a aktualizovat.

       Brain Bee je profesionální čtečka vhodná do každého servisu a také jako nutné vybavení emisních stanic s širším značkovým záběrem. Pro mnohé uživatele bude určitě přínosem také technická podpora pracovníků MOTOR expertu nebo možnost účasti na vícestupňovém školení, na kterém získají mnoho dalších důležitých poznatků a informací.

Školící středisko: DEN AUTODIAGNOSTIKY 2011
       V pořadí již 4. ročník mezinárodního setkání auto-diagnostiků, pracovníků emisních stanic, školících středisek, prodejců dílů a garážové techniky, pod záštitou SISA a SAČR, ve spolupráci s generálním partnerem, odborným internetovým portálem promoto.eu dne 9.12.2011 od 8:00 hod. v hotelu FIT v Přerově. V odborné části o novinkách a zajímavých případech z praxe letos přednáší lektoři nejvýznamnějších školících institucí z Čech, Slovenska a Maďarska.
AKCE: Pro objednávky do 25. října 2011 sleva účastnického poplatku 20%.
(Informace na tel: 603 276 121 – Jitka Danihelová, vedoucí školícího střediska)
       Vše o 4. ročníku Dne autodiagnostiky v Přerově naleznete v sekci „Připravujeme“. Informace budeme pravidelně aktualizovat.

AGEUM: Křest nového 2-alba hudební skupiny POHODA
       Další tradiční pohodový, a přitom slavnostní večer, spojený s koncertem a křtem CD česko-slovenské, přerovské skupiny POHODA5  se uskuteční dne 25.11.2011 od 19:30 hod. v Klubu Teplo, na Horním náměstí v Přerově.
Ke každé rezervaci vstupenky pro 2 osoby do 30. října 2011 – CD zdarma.
(Rezervace na tel. 777 786 867 – Petr Kanovský / Sandra Kolečářová)