MANUÁL PRO STANICE MĚŘENÍ EMISÍ - VÍCE INFORMACÍ ZDEPROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA VOZŮ NA ETHANOL - VÍCE INFORMACÍ ZDE

   
 

  DEN AUTODIAGNOSTIKY 2012 NOVINKA - 11.10.2012  
  v Přerově.
Připravuje se další ročník - Srdečně Vás zveme !

          Již pátý ročník neformálního předvánočního česko-slovenského setkání autodiagnostiků, pracovníků a managerů emisních stanic a STK, prodejců náhradních dílů a garážové techniky, zástupců škol, školících středisek, institucí a profesních sdružení s názvem DEN AUTODIAGNOSTIKY 2012 se bude konat dne 7. prosince 2012 od 8:00 hod. v hotelu FIT  v Přerově.

          Organizačního zajištění celé akce se opětovně ujalo AGEUM CS, což je občanské sdružení na podporu a rozvoj dobrých česko-slovenských vztahů, společně s pracovníky společnosti MOTOR expert s.r.o. z Přerova.
MOTOR expert s.r.o. je  prodejcem diagnostické techniky, školícím střediskem pro autodiagnostiky a mechaniky měření emisí a  provozuje také na autodiagnostiku specializovaný autoservis s 20-letou tradicí.
Den autodiagnostiky 2012 se i letos koná pod záštitou SAČR – Svaz prodejců a opravářů  motorových vozidel České republiky a SISA – Sdružení importérů a výrobců součástí automobilů a garážové techniky, ve spolupráci s dalšími partnery akce, kteří se podílí  na přípravě programu, na odborných prezentacích nebo na propagaci.
(Pozn: V minulých letech to byli např. Bosch Česká republika, LITO Didakt  (Maďarsko), HR-Carsoft, odborný portál FCD, S-EK-A Nitra (Slovensko), Technology-Garage s.r.o., Siems @ Klein s.r.o., MOTOR expert s.r.o., Fuchs Oil, APM, mediální partneři Rádio Haná, portál promoto.eu, motofocus.eu, časopisy Autoservis a Auto expert a mnoho zajímavých hostů).


Hlavní odborný program bude již tradičně složen z odborných přednášek  na téma „Autodiagnostika - novinky, zajímavosti, špeky z praxe – paralelní a sériová diagnostika“ a bude letos doplněný o téma ekonomické a ekologické, tzn. téma alternativních paliv a pohonů. Lektoři MOTOR expertu se podělí o své autodiagnostické zkušenosti  plynoucí z montáží přídavného zářízení, umožňující provoz vozidel na ethanol E85. Pozvání přijal také zakladatel prvních čerpacích stanic E85 a otec myšlenky využití biopaliva E85 v ČR pan  Ing. Veselský. Věříme, že právě toto téma může být pro mnoho autodiagnostiků z ČR inspirující pro rozšíření jejich služeb. Pokud do termínu konání akce přibudou novinky z oblasti připravované změny legislativy měření emisí a STK, pokusíme se program doplnit také o toto téma. Setkání lze využít k prezentaci i ke konzultacím v oblasti nové diagnostické techniky a alespoň částečně nahradit absenci letošní výstavy v Brně.

Podvečerní program bude jako vždy rautový, zábavný a pohodový.

          Kdo má chuť se něco nového dovědět, něco se přiučit, s někým novým se seznámit, s někým zajímavým si popovídat, trochu se pobavit, na chvilku se zastavit a dopřát si jeden příjemný a přitom užitečný den, ať přijede v pátek 7.12.2012 do Přerova. Pořadatelé věří, že jubilejní 5. ročník bude pro všechny účastníky stejně odborně zajímavý a osobně příjemný, jako byly ty předešlé.

Všechny informace, seznam partnerů a podrobný program budou uvedeny a průběžně aktualizovány na www.motorexpert.cz


          Pokud se chcete zúčastnit, rezervujte si místo u paní Jitky Borůvky Danihelové na mailu kurzy@motorexpert.cz informace na jejím telefonu (+420) 603 276 121. Objednávkový formulář je ke stažení ZDE nebo stačí volná forma e-mailem: Název firmy, adresa, IČ, DIČ, jména účastníků, kontaktní osoba – jméno, telefon, e-mail. Rezervace Vám bude písemně potvrzena.

          Cena účastnického poplatku je tradiční – 2500 Kč + DPH na účastníka, při účasti 2 a více osob z jedné firmy sleva 10% na osobu. Platba předem (po potvrzení rezervace) na číslo účtu 1884404389/0800, var.s. = IČ firmy uvedené na  objednávce. Účastníci ze Slovenska – možná platba v hotovosti při prezenci v Kč. Daňové doklady dostanou účastníci na místě. Pokud se chcete stát partnerem akce, kontaktujte Ing. Irenu Kanovskou, tel: 603 276 131, e-mail: kanovska@motorexpert.cz.