MANUÁL PRO STANICE MĚŘENÍ EMISÍ - VÍCE INFORMACÍ ZDEPROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA VOZŮ NA ETHANOL - VÍCE INFORMACÍ ZDE

   
 

  PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVINKA - 26.11.2013
  naše partnery Dne Autodiagnostiky 2013

Společnost TECHNOLOGY-GARAGE s.r.o. z  Jablonce nad Nisou
  
Mezi nejstarší partnery naší firmy patří bezesporu společnost TECHNOLOGY-GARAGE s.r.o. z Jablonce nad Nisou. Spolupracujeme  již od roku 1996, tzn. 17 let. V kontextu dnešní doby se takováto spolupráce dá označit jako jedinečná a nás těší, že vzájemný respekt, dobré pracovní i osobní vztahy, snaha o kvalitní a profesionální služby, velmi solidní cenová politika a mnoho dalších věcí  nás dlouhá léta spojuje a že je to oboustranné. Je pro nás  ctí být partnerem TECHNOLOGY-GARAGE s.r.o. a těší nás, že můžeme být významným přínosem v oblasti, která je naší doménou, tzn. v oblasti autodiagnostiky a měření emisí. TECHNOLOGY-GARAGE s.r.o. patří mezi stálice na nebi garážové techniky, na trhu je 20 let a jako spolehlivý dodavatel je vždy zárukou dobrého obchodu. Každou firmu dělají především lidé, kteří v ní pracují – od vrcholného managementu až po technika či vrátného a nutno říct, že i v tomto směru mají co nabídnout: profesionalitu s nepřehlédnutelným lidským rozměrem a to se dnes již, bohužel, příliš často nevidí. Je to však jeden z hlavních důvodů, proč s touto firmou tak rádi spolupracujeme.
 
V jejich sortimentu garážové techniky je více než 2 500 položek, za svou historii mají stovky spokojených zákazníků a referencí. Kdo chce vybavit svůj servis kvalitním zařízením,  za dobré ceny, s rychlou dodací lhůtou a spolehlivě zajištěným záručním i pozáručním servisem, může se s důvěrou obrátit právě na TECHNOLOGY-GARAGE s.r.o. (www.technology-garage.cz)
 
Kdo má zájem o diagnostické přítroje nebo schválené vybavení emisní stanice, může se s důvěrou obrátit na MOTOR expert. Jako malý bonus navíc zajišťujeme pro naše společné klienty kompletní sérii školení pro mechaniky měření emisí v našem ŠZD, kurzy autodiagnostiky, bezplatnou poradenskou službu při opravách, nabízíme praktického průvodce pro kvalitní činnost emisních stanic s názvem Manuál SME, poradenskou činnost od A po Z při zřízení nové emisní stanice. V dalších oblastech využíváme recipročně know-how kolegů z Technology-garage. Pracujeme se stejnými cenami, akčními slevami, komunikujeme spolu – s jediným cílem, aby naši zákazníci byli spokojeni. Těší nás, že i přes velmi těžkou dobu, kterou naše branže prochází, je naše spolupráce  stále seriózní, vstřícná a profesionální a že těch 17 uplynulých let udělalo z obou našich týmů dobré přátele.
 
TECHNOLOGY-GARAGE s.r.o. Jablonce nad Nisou je již pošesté partnerem Dne autodiagnostiky v Přerově a bude pro nás ctí je opět u nás přivítat.
 
 Přihláška na Den Autodiagnostiky ZDE
Uzávěrka přihlášek prodloužena do 4.12.2013!