Manuál měření emisíProfesionální úprava vozidel na Ethanol E85 !!!
Umělecká a reklamní agentura společnosti MOTOR expert s.r.o.

Titulní stránka

   
 
 
  VÍTÁME VÁS na našich nových internetových stránkách. Věříme, že pro Vás budou dostatečně přehledné, stručné, poutavé a zajímavé a že si zde vždy najdete potřebnou informaci, která Vám poslouží.  
  více ZDE  
  
     

   
  Termíny na celý
rok 2019 ZDE
 
 
(info na tel.: 603 276 121)
 

  Zatím nemáme v plánu žádnou předváděcí akci. Pokud byste však měli zájem prohlédnout si a vyzkoušet naše diagnostické přístroje v praxi, stačí zavolat nebo napsat, viz "kontakty / ochodní úsek".  
        
  Autodiagnostika od A do Z - zajímavosti z naší servisní praxe - už brzy...  
 

  www.weblight.cz  
      

   
      
   
 
            Nabízíme spektrum užitečných výrobků a služeb v oblasti autodiagnostiky. Nabízíme aktuální informační servis na našich webových stránkách.
Našim klientům, účastníkům školení a uživatelům servisního vybavení zdarma zasíláme humorně - informační občasník "MOTORSERVIS news". Publikujeme na stránkách odborného časopisu AUTO expert. Metodiku testování a nabízené diagnostické přístroje můžete vidět na předváděcích akcích nebo na výstavách, kterých se pravidelně zúčastňujeme. V servisu obnovíme tradici dne otevřených dveří.
Našich školení se zúčastnilo více než 2000 účastníků, s našimi diagnostickými přístroji pracuje v této chvíli více než 600 servisů. Do našeho servisu přijede ročně přes 2500 motoristů.
Máme více než 15 let vlastních servisních zkušeností s diagnostikou motorů a měřením emisí a vše, co nabízíme, sami prakticky používáme.
Spolupracujeme s významnými obchodními partnery v ČR i na Slovensku.
Naším prvořadým cílem je spokojenost našich zákazníků. K ní neodmyslitelně patří kvalita výrobků a nabízených služeb.
K nadstandardnímu servisu školícího střediska a obchodního úseku patří i poskytování odborného poradenství v oblasti autodiagnostiky. Zájemcům poradíme i v oblasti vyřizování nové emisní stanice. S námi se naši klienti nemusí cítit sami. Pro stálé zákazníky našeho servisu jsme rozšířili poskytované služby i pracovní dobu.
Našim stálým zákazníkům poskytujeme partnerské slevy a bonusy.
 
 
      
       
 
   
            Společnost MOTOR expert s.r.o. byla založena v roce 2001 a vznikla transformací rodinné firmy manželů Kanovských, podnikajících od roku 1992 pod názvem Ing. Irena Kanovská - MOTORSERVIS. Jak už sám název obou podnikatelských subjektů napovídá, od začátku své činnosti se specializují na diagnostiku a servis motorů. MOTORSERVIS se stal první emisní stanicí v Přerově a jednou z prvních v České republice. Úzká a dlouhodobá servisní specializace na tento obor umožnila vznik dalších divizí společnosti, které vychází ze zkušeností servisu.
          Od roku 1997 nabízí obchodní úsek komplexní vybavení autoservisů, pneuservisů, SME a STK, přičemž i v tomto obsáhlém oboru se specializuje především na prodej přístrojů sériové a paralelní diagnostiky motorů a vybavení emisních stanic. V oblasti garážové techniky spolupracuje s mnoha významnými partnery, jako jsou Technology-Garage s.r.o., DevCom s.r.o., Carsoft s.r.o., BJ servis a dalšími. V České republice obchodně zastupuje společnost HD elektronika s.r.o., avšak svými podněty a připomínkami vycházejícími z praktických zkušeností se podílela také na technickém vývoji několika diagnostických přístrojů tohoto slovenského výrobce.
          Ve snaze o zkvalitnění zákaznického servisu stávajícím i budoucím autodiagnostikům - klientům firmy, vznikla v roce 1998 samostatná divize Servisní školy autoelektroniky, která nabízí kurzy jednoduché, cenově dostupné a efektivní metodiky testování elektronických systémů řízení zážehových a vznětových motorů. Kurzů se zúčastnilo více než 2000 účastníků, kteří ocenili účinnou podporu především v začátcích jejich autodiagnostické praxe. V současnosti jsou kurzy již určeny široké odborné veřejnosti, ale také učitelům a žákům odborných škol a jsou využívány taktéž jako konzultační kurzy pro mechaniky měření emisí. Na ně navazuje série školení odborné způsobilosti k měření emisí řízených systémů více než 45 značek osobních, užitkových, nákladních vozů a autobusů. V roce 2004 získala společnost pověření Ministerstva dopravy k činnosti Školícího zařízení pro diagnostiku a opravy emisních systémů motorových vozidel podle vyhlášky 302/2001 Sb. Vedoucím lektorem Servisní školy je výkonný ředitel firmy a zároveň zkušený autodiagnostik, prodejce diagnostické techniky, emisní mechanik a technik STK v jednom - pan Štefan Kanovský.
          V roce 1998 byla založena společnost ESTEKO Přerov v.o.s., která je mobilní STK traktorů a přípojných vozidel. Dlouholeté zkušenosti z této činnosti využívá také školící středisko v rámci školení řízených emisních systémů moderních traktorů a také stanice měřené emisí, která může tímto způsobem zajistit úplný servis provozovatelům traktorů v přerovském regionu.
          MOTOR expert s.r.o. se po celou dobu své činnosti snaží o co nejlepší zákaznický servis všem svým klientům - zákazníkům servisu, obchodu i servisní školy. Po celou dobu své působnosti se však snaží také aktivně podporovat kulturní, sportovní a společenské dění v Přerově. A to byl hlavní důvod, proč vznikla čtvrtá divize společnosti s pracovním názvem AGEUM - umělecká a reklamní agentura společnosti MOTOR expert.
 
 
   
     
 
   
  Emisní stanice a servis, školící středisko a kanceláře firmy MOTOR expert se nachází v průmyslové části města, v ulici 9.května v areálu STS. Je to na staré výpadovce na Zlín a Uherské Hradiště.
 
  MOTOR expert s.r.o.
ul. 9. května 3169/90B (areál STS)
750 00 PŘEROV

49.435495, 17.457538

mapa ZDE