Manuál měření emisíProfesionální úprava vozidel na Ethanol E85 !!!
Umělecká a reklamní agentura společnosti MOTOR expert s.r.o.

Titulní stránka

   
 
   
  VÍTÁME VÁS na našich nových internetových stránkách. Věříme, že pro Vás budou dostatečně přehledné, stručné, poutavé a zajímavé a že si zde vždy najdete potřebnou informaci, která Vám poslouží.  
  více ZDE  
  
        

   
  Termíny na celý
rok 2019 ZDE
 
 
(info na tel.: 603 276 121)
 

  Zatím nemáme v plánu žádnou předváděcí akci. Pokud byste však měli zájem prohlédnout si a vyzkoušet naše diagnostické přístroje v praxi, stačí zavolat nebo napsat, viz "kontakty / ochodní úsek".  
     
  Autodiagnostika od A do Z - zajímavosti z naší servisní praxe - už brzy...  
 

  www.weblight.cz  
      

   
      
   
   
            Pokud se seriózně zabýváte autodiagnostikou, používáte námi dodané vybavení a absolvovali jste u nás školení autodiagnostiky nebo školení odborné způsobilosti k měření emisí - například máte emisní stanici, která je oprávněna měřit emise řízených systémů u více značek, rádi odprezentujeme Vaši firmu a uvedeme Váš odkaz na našich stránkách. Pro naše klienty a smluvní obchodní partnery tuto službu poskytneme zcela zdarma. Pokud máte zájem, zašlete nám přihlášku na email pkanovsky@motorexpert.cz. Na přihlášce uveďte: název firmy, adresu provozovny, kontaktní osobu, tel., fax, e-mail a Vaši webovou stránku. Pokud ji nemáte, ale měli byste zájem, rádi ji pro Vás vytvoříme za výhodných cenových podmínek (viz. www.ageum.cz). Pokud ji nemáte a nechcete ji vytvářet, dopište také Vaši nabídku služeb. Rovněž, prosím, uveďte, jaké máte od nás přístroje nebo školení (stačí uvést autodiagnostika nebo emise).
          Pokud prozatím nejste našim klientem nebo partnerem, ale nabízíte něco hodně zajímavého v oblasti autoopravárenství - služby nebo produkty a měli byste zájem o reklamní banner na této stránce, zavolejte nám (Ing. Irena Kanovská - 603 276 131). Rádi Vám vyhovíme. Cena za tuto službu je smluvní.
 
 
      
   
  se školami - na základě dlouholeté spolupráce se SOŠ Technickou, Kouřílkova 8 v Přerově pravidelně a bezplatně vzděláváme žáky oboru autoopravář v našem školícím středisku, podílíme se na projektu UNIV a ve spolupráci se školou pořádáme kurzy autodiagnostiky pro pedagogy středních odborných škol a učilišť z celé ČR, v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (s akreditací MŠMT)

S N A Ž Í M E   S E   A N G A Ž O V A T
   - Ing. Irena Kanovská je členkou školské rady u SOŠ Technické v Přerově
   - je členkou správní rady Nadačního fondu Přerov - Cuijk