Obchod

Paralelní diagnostika (osciloskopy)

Máte zájem o kvalitní, spolehlivé, odzkoušené a cenově dostupné vybavení?
Chcete otevřít novou emisní stanici? Chcete dobrou práci do Vašeho servisu?

Paralelní diagnostika (osciloskopy)


Hantek

Profisada Extensive 1008C CZ je navržena pro potřeby základního měření. Sada je oproti profisadě Complete rozšířena o proudové kleště CC65A. Sada je určena začátečníkům, kteří nechtějí vynakládat vyšší vstupní investici a příslušenství hodlají dokupovat postupně.

Cena: 10 690,- Kč bez DPH (12 935,- Kč vč. DPH)MTPro

MTPro je vhodný i pro začínající diagnostiky, kteří mohou v rámci běžných testů využít zjednodušené postupy (analýzy), které poskytují rychlý a profesionální výstup za každých okolností. Díky integrovaným analýzám a rekordéru, který umožňuje kontinuální záznam přímo na HDD, se osciloskop MTPro stává v rukou šikovného uživatele velmi mocným diagnostickým nástrojem, se kterým odhalí každý "špek".

Cena od: 22 790,- Kč bez DPH (27 576,- Kč vč. DPH)

 


Disdat8

Víceúčelový diagnostický přístroj s 8-kanálových osciloskopem a OBD diagnostikou. Výhodou software je běžně používané pracovní prostředí Windows a možnosti, které z toho vyplývají, např.: vkládání poznámek, označení a popis kanálů, volba barvy grafů, zvětšování, měřící pravítka, atd. přímo do programu. Měřit a snímat signály lze staticky nebo za jízdy, časové základny snímaných dějů je možné dodatečně upravovat pro co nejlepší zobrazení signálů, přehrát a vyhodnotit naměřené údaje. Souběžně lze zapojit čtečku OBD a vyhodnocovat paralelně i sériově získaná data ve stejném čase.

Doporučené příslušenství: tlaková sonda, proudové kleště,...

Cena: 29 900,- Kč bez DPH (36 179,- Kč vč. DPH)