Už jen poslední krok

Prohlubovací kurz pro kontrolní techniky (s oprávněním ME)

Je lepší prohloubit než prohloupit!

16 - 20. 5. 2022

9:00 - 16:00

Cena

10000 bez DPH

Místo

Přerov

Školitel

Štefan Kanovský a Bc. Vladimír Dušek

Přihláška ke školení

Přihlašení na školení neprobíhá na našich stránkách.

Potřebujete poradit?

JE LEPŠÍ PROHLOUBIT NEŽ PROHLOUPIT !
Jménem Centra služeb pro silniční dopravu, pořadatele kurzu, si Vás touto cestou dovolujeme pozvat na první prohlubovací kurz pro kontrolní techniky STK v Přerově. Kurz je určen těm kontrolním technikům, kteří jsou již držiteli i profesního osvědčení emisního technika/ mechanika.

Kurz se koná se ve dnech 24.1.2022-28.1.2022 denně od 9:00 hod., ve školícím středisku MOTOR expert Přerov a my věříme, že tím potěšíme mnoho našich klientů, především z Moravy. Jak už je naším dobrým zvykem, o své hosty se rádi postaráme. V ceně kurzu jsou obědy a občerstvení.


Dobré školení dělají dobří lektoři a my máme velkou radost z toho, že tento prohlubovací kurz povedou nejuznávanější odborníci z oboru, navíc s bohatými praktickými zkušenostmi:


·        Bc. Vladimír Dušek – Poradenské centrum pro STK s.r.o., znalec problematiky STK s 20-ti letou praxí na lince, lektor základních a prohlubovacích kurzů pro kontrolní techniky, 10-ti letá praxe při výuce příslušníků dopravní policie ČR na provádění silničních kontrol užitkových vozidel, autor mnoha technických publikací na kontrolu technického stavu vozidel, autor kontrolních úkonů a metodik STK, autor příručky pro STK, člen zkušebních a odborných komisí MD ČR atd.


·        Štefan Kanovský – MOTOR expert s.r.o., znalec problematiky SME, provozovatel SME od r. 1992, 22 let praxe jako lektor školicího střediska, expert na diagnostiku a opravy emisních systémů motorových vozidel, odborný poradce, spoluautor příručky pro SME, člen zkušební komise a pracovní skupiny MD ČR


Mimo povinných témat prohlubovacího kurzu daných vyhláškou můžete s našimi lektory probrat vše, co Vás zajímá, co Vás trápí a co řešíte ve Vaší každodenní praxi.


Cena 5-denního kurzu je 10 000 Kč + DPH. V ceně jsou zahrnuty obědy a celodenní občerstvení.


V případě zájmu směřujte své objednávky (ke stažení na https://www.cspsd.cz/prihlasky-ke-stazeni ) na CSPSD viz https://www.cspsd.cz/kontrolni-technik/prohlubovaci-s-ME.


Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se na setkání


Za realizační tým MOTOR expert s.r.o.