Servis

Autodiagnostika

Autodiagnostika a MOTOR expert:

     Stejně jako u měření emisí, i v této oblasti jsme schopni poskytnout kvalitní odborný servis majitelům vozidel širokého spektra značek – v oblasti benzinových i naftových motorů.

Vzhledem na 18 let specializace na autoelektroniku a autodiagnostiku je náš servis vybaven špičkovým diagnostickým zařízením – motortestery, osciloskopy (1, 2, 4 i 12-kanálový), máme k dispozici několik testerů pro komunikaci s řídícími jednotkami evropských i asijských značek osobních, užitkových i nákladních vozidel, speciální tester na měření tlaků palivové soustavy a další vybavení. Máme k dispozici 3 kvalitní a stále se vzdělávající autodiagnostiky a potřebné technické data a informační systémy. Přesto se může stát, že některé závady – záhady nevyřešíme. Naštěstí jich je stále méně. V posledních třech letech ani jedna.

 

Jaké ceny za autodiagnostiku v MOTOR expertu účtujeme:

     Není divu, že mnoho zákazníků hodinové sazby v servisech, nebo kdekoliv jinde, děsí. Autodiagnostika je záležitost obzvlášť nejistá – dopředu se nikdy nedá odhadnout, jak dlouho bude trvat, než se na závadu přijde a tudíž je složité napsat správnou cenu do zakázkového listu.  Čas jsou ale peníze a investice také. Jak z toho ven?


S ohledem na vše výše uvedené, jsme zpracovali  ceník služeb, který zohledňuje:

-  složitost samotného systému řízení, který testujeme, četnost dané značky nebo systému na trhu, rok výroby, zkušenosti

-  objem a pořizovací náklady potřebného technického vybavení (75%)

-  minimální čas potřebný na provedení všech potřebných úkonů nutných pro správnou diagnostiku závady

Z toho důvodu jsou ceny za diagnostiku rozdělené do 3 kategorií, ve kterých je uvedena minimální a maximální cena odpovídající hodinové sazbě a času potřebného na diagnostiku daného systému. V případě, že se nám nepodaří přijít na závadu v tomto rozmezí, jdou další hodinové náklady na vrub společnosti MOTOR expert.

 

Vždy něco navíc - proč využívat našich služeb v oblasti autodiagnostiky?

Mimo to, že:

-  pracovníci MOTOR expertu patří mezi nejuznávanější odborníky v tomto oboru

-  MOTOR expert 13 let provozuje vlastní servisní školu autodiagnostiky a vyškolil stovky odborníků z České i Slovenské republiky

-  diagnostická dílna je vybavená nejmodernějším diagnostickým zařízením

-  naši zákazníci neplatí za naše pokusy a omyly, ale vždy předem ví, kolik u nás za diagnostiku zaplatí, získají navíc i následující finanční zvýhodnění:


Bonus 1: v případě výměny u nás zakoupeného náhradního dílu – sleva na diagnostiku 10%., za samotnou výměnu dílu se účtuje v hodinové sazbě „automechanik“, kontrolní diagnostika po výměně ZDARMA

Bonus 2: kupón na slevu z šekové knížky MOTOR expert

Poznámka: jednotlivé bonusy nelze sčítat


Pište na adresu: kanovska (zavináč) motorexpert.cz, tel: 603 276 131.


Objednávky – dílna: Bc. Dalibor Plischke, DiS - tel: 777 808 720