Servis

Pneuservis

Co možná ještě nevíte:

     V oblasti pneuservisních služeb toho určitě není moc, co by zákazník – laik nevěděl. A pokud se přece jenom něco najde, dostane správnou odpověď kdekoliv v bohaté síti pneuservisů ve svém okolí. Horší situace nastane, když nás, na pomezí podzimní a zimní sezóny, náhle překvapí počasí. Potom běžné pneuservisy nestíhají. Z tohoto důvodu jsme do našeho servisu pořídili kvalitní pneuservisní stroje, aby naši stálí zákazníci nemuseli čekat na výměnu pneumatik někde ve frontě. Takže pokud jste to prozatím nevěděli, doplňkově  nabízíme i tyto služby na solidní profesionální úrovni.

 

Naše rady a doporučení:

     - pro léto letní gumy, pro zimu zimní. Že se dá jezdit na letních gumách celoročně – může být pravda. V zimě se ale z takovéhoto auta stává nebezpečná zbraň a nebo nepříjemná překážka na cestě. Zimní a letní pneumatiky se liší jednak dezénem, jednak složením materiálu, který se změnou teploty dále výrazně mění. Letní pneumatiky v zimě jsou tvrdé a plytké, zimní gumy v létě jsou příliš měkké a rychle se na suché vozovce opotřebují.

     - minimální hloubka dezénu u letní gumy je 1,6 mm, u zimní gumy 3 mm


Opravárenské služby, výměny oleje, prodej náhradních dílů, zabezpečení vozidla a jiných věcí KrimiStop, seřízení světel, PNEUSERVIS, ...