Servis

Stanice měření emisí

Na které značky má MOTOR expert oprávnění:

Motor expert s.r.o. může měřit všechny značky – zážehové i vznětové motory, také LPG, které nejsou řízené (nemají elektronický systém řízení tvorby směsi)


V oblasti řízených systémů může měřit následující značky vozidel:

Jaké ceny za měření emisí v MOTOR expertu účtujeme:

připravujeme

 

Způsob úhrady za měření emisí:

Za měření emisí a TP traktorů se platí v hotovosti na místě. Placení služeb na fakturu je možné pouze u závazné objednávky většího počtu vozidel na základě podepsaných smluv nebo písemných celoročních objednávek, pokud je tento způsob úhrady ve smlouvě formulován. Slevy a bonusy je nutno nahlásit předem.

 

Vždy něco navíc - proč využívat služeb naší emisní stanice?

Jako každá slušná firma, i my si nesmírně vážíme našich zákazníků, kteří nám dlouhá léta zachovávají svou přízeň a pravidelně využívají služeb našeho servisu. Pro naši stálou klientelu proto nabízíme zajímavý systém bonusů, který je zároveň našim poděkováním za jejich důvěru. Věříme, že v dnešní náročné době přijde vhod každá ušetřená korunka.

 

Firemní bonusy:

-  Karta stálého zákazníka – za emisní kontrolu 10 nákladních automobilů nebo 20 osobních automobilů získáte poukázku na měření emisí osobního vozu  z d a r m a. K tomu Vám naše školící středisko, v případě zájmu, provede diagnostiku elektronického systému řízení motoru osobního vozidla v hodnotě 2000,- Kč  z d a r m a. Vyplňování karty je kontinuální, zvlášť pro osobní a zvlášť pro nákladní vozidla.

  

Soukromé bonusy:

-  Šeková knížka MOTOR expert – za emisní kontrolu osobního vozidla získá každý zákazník kupóny na slevy dalších služeb (diagnostika motoru, pneuservis, Carbon Clean a servis klimatizace) v celkové hodnotě 400,- Kč

Platnost šekové knížky je 2 roky, vždy podle platnosti emisní kontroly

-  Při využití všech služeb, tzn. spotřebování všech kupónů šekové knížky v průběhu platnosti osvědčení, postupuje v daném roce využitá šeková knížka  do vánočního losování o zajímavé ceny.